Till startsida
Webbkarta
Till innehåll Läs mer om hur kakor används på gu.se

Institutionen för medicin, Administrativ enhet

Del av Institutionen för medicin  vid Sahlgrenska akademin

Institutionen för medicin, Administrativ enhet
Box 428
405 30 Göteborg
Leveransadress: Medicinaregatan 1G, 413 90 Göteborg
Besöksadress: Medicinaregatan 3


Personer

Visar 1 - 48 av 48

Namn Titel Telefon E-post
Allander, Karin Kommunikationssamordnare 031-786 3423 karin.allander@gu.se
Arnstein, Marianne Personaladministratör 031-786 5914 marianne.arnstein@gu.se
Arosenius, Caroline Personalsamordnare caroline.arosenius@gu.se
Axelsson, Eva Forskarutbildningsadministratör eva.axelsson@chalmers.se
Borgkvist, Helen Utbildningsadministratör 031-786 6825 helen.borgkvist@allmed.gu.se
Brusved, Gunilla Forskningsadministratör 031-342 2990 gunilla.brusved@gu.se
Caous, Felicia Ekonom 031-786 6242 felicia.caous@gu.se
Carlson, Ann-Christin Ekonom ann-christin.carlson@gu.se
Carlsten, Helena Ekonomiadministratör 031-786 6856 helena.carlsten@socmed.gu.se
Englund, Katarina Forskningsadministratör 031-786 6938 katarina.englund@gu.se
Fagerberg, Elin Personalsamordnare 031-786 3550 elin.fagerberg@gu.se
Gillberg, Anna-Nina Personaladministratör 031-343 9822 anna-nina.gillberg@gu.se
Glucksman, Madeleine Statistiker 031-786 5980 madeleine.glucksman@gu.se
Granberg, Marie Programadministratör 031-786 6859 marie.granberg@gu.se
Groglopo, Cecilia Utbildningsadministratör 031-786 6261 cecilia.groglopo@gu.se
Göthlund, Marie Ekonomiadministratör 031-786 6116 marie.gothlund@gu.se
Göök, Annika Utbildningssamordnare, utbildningplan, kursplan, regler och rutiner 031-786 3596 annika.gook@gu.se
Hanselius, Jenny Utbildningsadministratör 031-786 5106 jenny.hanselius@gu.se
Hansson, Mikaela Personalsamordnare 031-786 3509 mikaela.hansson@gu.se
Horster, Lisa Ekonom 031-342 4833 lisa.horster@gu.se
Högberg, Tine Utbildningssamordnare 031-786 6826 tine.hogberg@allmed.gu.se
Jamsek, Adriana Utbildningsadministratör 031-786 6538 adriana.jamsek@gu.se
Jansson, Christel Forskningsadministratör 031-342 1315 christel.jansson@gu.se
Jungstrand, Olivia Ekonomiadministratör 031-342 2211 Olivia.Jungstrand@wlab.gu.se
Järvsén, Evelyn Utbildningssamordnare 031-786 6558 evelyn.jarvsen@gu.se
Knutson, Johan Ekonomiadministratör 031-786 3713 johan.knutson@gu.se
Leff-Hallstein, Sofie Personaladministratör 031-342 3053 Sofie.Leff-Hallstein@wlab.gu.se
Liljenskog Hill, Ann-Sofie Administrativ samordnare 031-786 6304 ann-sofie.liljenskog.hill@gu.se
Lord, Lotta Forskningsadministratör 031-342 9797 lotta.lord@gu.se
Mattsson Westerlund, Micaela Projektassistent micaela.mattsson.westerlund@gu.se
Meyer, Jenny Kommunikationssamordnare jenny.meyer@gu.se
Modig, Madeleine Utbildningsadministratör 031-786 6284 madeleine.modig@gu.se
Nilsson, Anna Utbildningsadministratör 031-786 5394 anna.nilsson@socmed.gu.se
Olsson, Christel Utbildningssamordnare 031-786 3253 christel.olsson@gu.se
Palmqvist, Louise Ekonom 031-786 3428 louise.palmqvist@gu.se
Paulsson, Helena Programadministratör 031-786 3721 helena.paulsson@gu.se
Petersson, Cathrine Forskningsadministratör 031-342 4209 cathrine.petersson@rheuma.gu.se
Raun, Nina Kommunikatör, Webbredaktör, webbutveckling, intern- och extern kommunikation, nyhetsproduktion, omvä... 031-786 6936 nina.raun@gu.se
Ribic, Mirela Personaladministratör 031-342 6828 mirela.ribic@gu.se
Selin, Daniel Ekonomisamordnare 031-786 3309 daniel.selin@gu.se
Sjödahl, Ulrika Utbildningsadministratör 031-786 6854 ulrika.sjodahl@gu.se
Sjögren Nilsson, Eva Forskarutbildningssamordnare 031-786 3308 eva.sjogren-nilsson@gu.se
Sonne, Nathalie Personaladministratör 031-786 4808 nathalie.sonne@gu.se
Thörngren, Maria Utbildningsadministratör 031-786 5960 maria.thorngren@gu.se
Tiwari, Menaka Ekonom 031-786 5096 menaka.tiwari@gu.se
Torefalk, Christina Forskningsadministratör 031-342 9554 christina.torefalk@gu.se
Vörös, Anna Kommunikatör 031-786 6930 anna.voros@gu.se
Weman, Lilian Forskningsadministratör 031-786 6836 lilian.weman@allmed.gu.se

Visar 1 - 48 av 48

Sidansvarig: kommunikation@medicine.gu.se|Sidan uppdaterades: 2019-08-28
Dela:

På Göteborgs universitet använder vi kakor (cookies) för att webbplatsen ska fungera på ett bra sätt för dig. Genom att surfa vidare godkänner du att vi använder kakor.  Vad är kakor?